Találatok száma: 15

1. A gödöllői tizenegy céljainak elérését segíti a volt válogatott középpályás, Nagy Dániel
    2022-08-09 10:29:15
    Az NB I-es Mezőkövesdtől érkező játékos jelenleg sérüléssel bajlódik, de ahogy felépül, számíthat rá Győri Zoltán vezetőedző
  2. Elkapta a koronavírust a gödöllői tévéstúdió korábbi vendége
    2020-05-13 17:11:00
    A helyi nevelésű, kétszeres válogatott labdarúgó, Nagy Dániel már túljutott a nehezén, hosszabb ideje tünetmentes
  3. Élmény esttel ösztönözték a gödöllői focipalántákat
    2018-10-30 10:03:23
    Első alkalommal Nagy Dániellel, az Újpest FC támadó középpályásával találkozhattak a jövő ígéretei
  4. Nyolcéves gödöllői sakkozó mattolta első osztályú riválisát
    2015-12-07 07:26:06
    Nagy Dániel parádés győzelmet aratott a GSBE II. – Dunaharaszti csapatbajnoki mérkőzésen. Az első csapat derbije elmaradt
  5. Edzőváltás a gödöllői tizenegynél
    2015-08-01 16:23:12
    Nagy Dániel helyét egykori NB II-es csapattársa, Szász Ferenc foglalja el a megye egyes focicsapat kispadján
  6. Több gólt lőtt, mégis vesztett a GSK
    2015-05-09 18:49:14
    Nagy Dániel focicsapatának két védője sajnálatos öngólokkal segítette az amúgy is esélyesebb Dabas-Gyónt
  7. Szünet után kényszerült térdre Érden a gödöllői tizenegy
    2015-04-25 18:44:33
    A bajnokesélyes a második félidőben darálta be Nagy Dániel csapatát. A ráadásban maradt alul Deákváron a GEAC
  8. Büntetővel bitorolta el a három pontot a Gödöllői SK
    2015-04-18 18:50:34
    A Törökbálint ellen megszakadt Nagy Dániel csapatának öt forduló óta tartó nyeretlenségi sorozata
  9. Vecsési kupavég Gödöllőn
    2015-04-08 19:36:29
    Nagy Dániel elszántan és hősiesen küzdő focistái a hosszabbításban állták útját Urbán Flórián esélyesebb együttesének
  10. Gürizett érte, de képtelen volt a pontmentésre a gödöllői tizenegy
    2015-03-21 17:25:50
    Felemás félidők után szenvedte el első tavaszi vereségét Nagy Dániel csapata. Az iksz közelebb állt volna az igazsághoz
  11. A gödöllői tizenegy a téli műfüves bajnokság egyik elődöntőse
    2015-03-11 20:01:45
    Magabiztosan múlta felül Mogyoródon a Dunakeszi Kinizsi gárdáját Nagy Dániel csapata
  12. Ponttal debütált Nagy Dániel a gödöllői kispadon
    2015-02-28 16:59:23
    Közel negyven percig emberelőnyben játszott városunk tizenegye a tavaszi idénynyitón, de csak az egyenlítés jött össze
  13. Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy
    2015-02-14 17:26:45
    A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége